Kasetafon PIONNER USB MP3 AUX

Shitet nga: Klajdi 21 Shk 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 LEK   110 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Kasetafon mp3 origjinal pionner 50x4
Hyrje usb dhe aux
Shume i fuqishem
Shume pak i perdorur
Mbaj garanci
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim