KASETOFON PER FORD FOCUS TE 2008-20010

Shitet nga: ilir 16 Maj 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

28 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
KASETOFON SONY MP4,MP4, ME EKRAN TE MADH, MONTOHET KOMPLET SIC ESHTE, I RI NE KUTI I PA PERDORUR, ESHTE PER FORD FOCUS OSE KUGA FUORISTRADE VITIT 2008 DERI NE 2010
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim