KASETOFON MP4, DVD

Shitet nga: Andi 07 Qer 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
SHITET KASETOFON MP4, DVD , NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim