Bokse per cklass w202 viti 99

Shitet nga: armand 07 Sht 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shiten 2 bokse te benxit te mbrapmet jane pothuajse te reja jane me kapset dhe me fishat origjinale te vetetat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim