Audi Symphony per Audi A4 (me bagazhier) + mp3

Shitet nga: Audi A4 Symphony 27 Nën 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet autoradio (kasetofon me bagazhier) per Audi A4, modeli Audi Symphony 2Din. Pershtatet me modelin A4 2002 - 2008 edhe me modele te tjera Audi (A6, Allroad).
Aparati eshte ne gjendje perfekte, sic duket nga fotot. I perdorur shume pak dhe asnje shenje perdorimi. Aktualisht eshte i montuar dhe ne perdorim, pra ne gjendje prove. Nderrohet per zevendesim me navigator.
Komanda ne timon, 6 Cd, lidhje mp3 (celular, ipod, lexues mp3) + Radio me memorizim 12 stacione.
Makina sapo ka ardhur ne Shqiperi.
Cmimi 18.000 leke.
067 4396087
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim