Amplifikator per makine 900 watt

Shitet nga: Kristald 03 Tet 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 LEK   10 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet amplifikator RTO SX7002 per makine 900 watt me gjendje shum te mire.

Tel:0693515436

Cmimi:8000 leke I diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim