Kenwood dvd tv usb me tac

Shitet nga: kenwood 11 Sht 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Kenwood dvd tv usb me tac e shum te tjera me shum cmim te lir e ne gjendje shum te mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim