***shitur**AUTORADIO ORIGJINALE PER VOLKSWAGEN N..

Shitet nga: genci 26 Sht 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   300 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
MUND TE MONTOHET NE MODELET E MEPOSHTME:


Passat 2007-2009
Passat CC 2008-2012
Golf V 2003-2012
Golf VI 2008-2012
Golf Plus 2003-2009
Golf MK5 2003-2012
Tiguan 2007-2012
Caddy 2004-2012
Jetta 2005-2012
EOS 2006-2012
T5 Transporter 2010-2011
Skoda Patrick 2004-2008
Skoda Roomster 2006-2010
Skoda Fabia Combi 2004-2009
Skoda Yeti 2004-2009
Skoda Octavia Limousine 2004-2006
Skoda Octavia II/III 1996-2010
Skoda Octavia Combi 2006-2010
Skoda Fabia Limousine 2004-2008
Seat Leon 2005-2010
Seat Altea 2007-2011
Seat Toledo 2004-2009
Seat Alhambra 2010-2011


7''Double Din Touchscreen Bluetooth Car DVD Radio Player for Volkswagen+Map Card
Screen Resolution:
800 x 480
Features:
SD/USB Support, Canbus, Touch Screen
Operating System:
Windows CE 6.0
Screen Size:
7"
GPS Processor:
ARM 11
Unit Size:
2 DIN
GPS Card Slot:
TF Card
PO:
302
Support Map:
Kudo, Sygic, Garmin, IGO
PID:
1387974,609052
Type:
GPS Navigator
Display Ratio:
16:9
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim