te shtunen nxitoni mbeten 6!!!!!! 10 goma R15

Shitet nga: ermal 25 Jan 00:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 10 cop goma R15 ne gjendje shum te mire. Te sapoardhura
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim