goma dhe diqe hammeri 265 75 16 made in usa

Shitet nga: aldiklajdi 27 Nën 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jane 95 % te reja disqet jane alumini te kromuara 265 75 16 cmimi 500 ero dis/
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim