U shiten flm .4 disqe +Goma 19 benzi Evo. Slk

Shitet nga: Aldi klajdi 24 Nën 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR   450 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqet jane 2 te ngushta dhe 2te gjera. Gomat 255-35-19. Gomat 265-35-19
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim