U shiten Flm 4 Disqe + Goma Benz E Clas

Shitet nga: Aldi klajdi 29 Shk 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat mund tja vendosim sipas kerkeses. shiten dhe te ndara disqet nga gomat . Gomat continental te katra ne nje lule Mund te bejme edhe ndrrime . Cmimi 250€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim