U SHITEN FLM Goma kamjoni 235-75-17.5

Shitet nga: Klajdialdi 13 Pri 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 LEK   9 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat 2 cope jane te parat nje eshte mbrapa 70 mije lek copa ... nje cope 9.5 17.5 100 mije lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim