Shiten disqe 17 c class 06

Shitet nga: Elidon 18 Nën 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

650 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten disqe 17 dy te gjere dy te ngushte me goma te perdorura.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim