Shes dsqe me goma90% per audi-golf-pasat 18 inc

Shitet nga: 0692763885 16 Nën 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes disqe me goma90% 18 inc per audi-golf-pasat 250 mi lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim