SHITEN DISQE 15 TE PAPERDORUR ASNJEHERE

Shitet nga: JETI 18 Dhj 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN DISQE PER C CLASS 15 TE PAPERDORUR ASNJEHERE BASHKE ME DADICEKET E TYRE ORIGJINAL.
JANE ORIGJINALE MADE IN GERMANY.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim