Okazion goma foristrade 265/60/R18

Shitet nga: Beni 15 Nën 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 cop ne gjendje te mire 150€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim