KEKROJ Goma te perdorura 215/55/16 ose 205/55/..

Shitet nga: mustafa 24 Tet 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
KEKROJ goma te perdorura OSE IRI 4 COPE


215/55/16
ose
205/55/16
ose
225/55/16

PA DIKS
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim