Gome rezerv

Shitet nga: mario 25 Jan 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR   4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma rezerve Continental , T 125/90 R16. Eshte hequr nga nje cclas 2006. Eshte e paprekur ne tok dhe nuk eshte perdorur asnjehere.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim