Gome pirelli diablo rosso2 190/50 ZR17 -13

Shitet nga: ledi 06 Tet 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gome e pasme pirelli e re
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim