Goma90% dashk me disqe18

Shitet nga: 0692763885 25 Nën 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma90% bashk me disqe18 inc per audi-golf-pasat per 250 mi lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim