Goma

Shitet nga: Edi 20 Nën 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me disqe a clasi nr 15 ne gjendje te mire cmimi 50 mi lek copa 200 mi lek te 4 gomat bashk me disqet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim