Goma

Shitet nga: megjid 16 Maj 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te dimrit dhe te veres te gjjith numrat gomat jan shum te mira me shumic dhe pakic GJENDEMI NE KOSOV
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim