Goma te dimrit

Shitet nga: megjid 12 Dhj 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesim goma te dimrit dhe te veres te gjith numrat gomat jan shum te mira me shumic dhe pakic gomat jan prej 3.5 e nalt qe do te thot gomat jan pothuajse te reja GJENDEMI NE KOSOV viber +37744271709
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim