Goma te dimrit

Shitet nga: megjid 07 Nën 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te dimrit dhe te veres te gjith numrat gomat jan shum te mira me shumic dhe pakic gjendemi ne KOSOV gomat jan pre 3.5 milimetrave e nalt qmim i volitshem i gomave
Faleminderit per mirkupim +37744971236
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim