Goma per range rover 235 60 18

Shitet nga: aldiklajdi 25 Tet 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per range rover 235 60 18. 6-8 mm. 4 jane dimri dhe 4 vere..cmimi 35 euro copa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim