Goma me disqe18

Shitet nga: 0692763885 26 Nën 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma me disqe18 per audi-golf-pasat per 250 mi lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim