Goma makine per disqe 17

Shitet nga: andi ahmeti 30 Tet 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma makine per disqe 17 2 goma te reja dhe 2 te perdorura shum pak
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim