Goma kamjoni 305 70 22.5 3 cope 12000 leke.

Shitet nga: aldiklajdi 25 Tet 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma kamjoni 305 70 22.5 3 cope 90 euro copa.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim