Goma foristrade 235 60 18

Shitet nga: aldiklajdi 29 Sht 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma foristrade 235 60 18 4 cope verore dhe 4 cope dimrore cmimi 5000 copa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim