Goma dhe disqet sportive

Shitet nga: gezim 06 Tet 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat dhe Disqet jane sportive. Jane shume te bukura dhe te rralla. Kan ardhur nga Gjermania dhe jane te pershtatshme sidomos per Golf 4. Jane me 5 vrima per dadiçeket! Jane gona 18-tshe, por me spsensor qi i pershtaten dimensjoneve te ndryshme nga 15 e lart.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim