Goma dhe disqe

Shitet nga: Ramush Daci 02 Nën 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te ardhura nga Gjermania.Kater goma BMW seria 5 me disqe alumini 205/55/R16.Ne gjendje shume te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim