Goma dhe disk alumini diqse origjinale audi a4 p..

Shitet nga: .miri. 14 Dhj 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 disqe plus goma te reja, jane perfekte te perdorura vetem jashte shqiperise.. bejne per audi a4 dhe vw passat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim