Goma dhe Disqe te reja dhe te perdorura

Shitet nga: Servis Bori 03 Qer 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesim Goma dhe Disqe te reja dhe te perdorura te te gjitha numrave.


Adresa: Rruga "Don Bosko", Prane parkut te Autobuzave
SERVIS BORI

Tel: 069 64 09 420
069 51 28 211
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim