Goma 400/60-15.5

Shitet nga: gesti 02 Gsh 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 400/60-15.5
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim