Goma 4×4 Te Reja 235-70-16/ 245-70-16/265-70-16

Shitet nga: Klajdialdi 03 Qer 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te reja te vitit 2015 MARKA GUDJER MADE IN GJERMANI ...MARKA .BARUM ..MARKA .LASA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim