Goma 255 /45 / 18

Shitet nga: Klajdialdi 28 Gsh 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat te ardhura nga gjermania
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim