Goma 225-40-18continental pirelli

Shitet nga: Aldi klajdi 25 Qer 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim