Goma 15

Shitet nga: Edi 29 Nën 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma a clasi ne gjendje te mire me gjith disje okazion 15
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim