Goma + disqe brightstone ML 2007

Shitet nga: Sadik 19 Qer 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Disqe + Goma ne gjendje shume te mire. Te dhenat 235/65 R17 Brighstone, origjinale te ML se 2007-tes
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim