GOMA TE PERDORURA

Shitet nga: aldiklajdi 05 Sht 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te perdorura nga 14-18 mundesojme 160 cope cmim shumice 2000 leke copa i padiskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim