GOMA DHE DISQE

Shitet nga: meriton 08 Dhj 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMAT 225 55 R 16 DUNLOP TE VERES PER MERCEDES E KLAS

GOMAT DHE DISQET GJENDEN NE KOSOVE PRISHTINE.

OSE NE VIBER OSE WHATSAPP +37745510333
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim