GOMA + DISQE MICHELIN 205/60/16

Shitet nga: DISQE 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN GOMA + DISQE MICHELIN 205/60/16 NE GJENDJE TE SHKELQYER PA ASNJE GERVISHTJE, DHE GOMAT POTHUAJSE TE REJA.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim