Fellne 18 coll

Shitet nga: Fellne 18 21 Tet 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 18 coll me goma te veres, fellnet bejne per audi mercedes vw.
Fellnet gjenden ne Prizren.Qmimi 350€.
Kontakto ne viber
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim