Disqe

Shitet nga: altin 04 Dhj 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
17 me goma gjendje te mira 80% per audi , volzvagen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim