Disqe

Shitet nga: disqe klarksson 13 Nën 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
19 inc. Klarksson. Ne gjendje shum te mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim