Disqe

Shitet nga: Gerti 24 Nën 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten disqe + goma 235/45/ R17 Zo Italiane
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim