Disqe super

Shitet nga: Disqe 06 Tet 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe UNIVERSALE pak t gervishura si duken n foto por t riparushme per audi a4 a6 a8 golf 4-5 passat .. Cmimi ka 250 € I padiskutushem pasi Mu me Duhen leket I shes ne nje cmim qesharak 200 milek disqet jan 18 ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim