Disqe sportiv OZ

Shitet nga: Denis 28 Sht 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe 16 me bashke me gomat,me 4 dadicek.shiten per arsye mos perdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim