Disqe per smart kemi dhe model tjeter

Shitet nga: Ermal 28 Qer 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
disponoj disqe dhe goma per smart. si dhe cdo pjese tjeter

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim